Kuchnia to szczególne miejsce, które odgrywa zasadniczą rolę w każdym domu. Marzenie wielu z nas jest aby była funkcjonalna, a zarazem przytulna i nastrojowa, pozwalająca cieszyć się obecnością najbliższych. Marka Novy wie jak sprostać tym wymaganiom, otwierając drogę do kuchni, w której możemy poczuć się w bardzo komfortowo. Od 45 lat belgijska marka doskonali swoją oferty, czego dowodem jest najnowszy produkt klasy premium: wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną, który tworzy ekskluzywne centrum gotowania najnowszej generacji.

Wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną Panorama

Wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną Panorama urzeka eleganckim, minimalistycznym wyglądem, ale przede wszystkim imponuje mocą i technologią kryjącą się w środku.

Panorama to jedyna płyta indukcyjna z wbudowanym okapem, który jest zlokalizowany z tyłu strefy roboczej. Taki układ determinuje liczne zalety urządzenia.
Wpływa na efektywne wyłapywanie oparów już u źródła, a dodatkowo pozwala na większą swobodę ruchów podczas gotowania. Panorama ma możliwość regulacji wysokości wysuwanego okapu: 10cm, 20cm, 30cm, co pozwala na szybką adaptację do wielkości naczyń aktualnie używanych podczas gotowania. Zoptymalizowana odległość okapu od strefy grzewczej, a także możliwość regulacji wysokości sprawiają, że przepływające opary stawiają mniejszy opór, co wpływa na obniżenie poziomu hałasu i podniesienie efektywności energetycznej.

Wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną Panorama

Cztery, ośmiokątne pola grzewcze rozmieszczono na 88-centymetrowej płycie w wygodnej panoramicznej konfiguracji. Innowacyjna płyta indukcyjna zapewnia ogromną elastyczność i szereg udogodnień podczas gotowania. Poza prostą kontrolą dotykową, Panorama oferuje również wiele użytecznych funkcji, jak oddzielny programator do każdej strefy, niezależny minutnik, 3 funkcje podgrzewania, Stop & Go oraz grill. Każde pole grzewcze można kontrolować oddzielnie lub wybrać funkcję łączenia pól, pozwalająca na stworzenie bardzo dużej strefy podgrzewania – przydatnej przy stosowaniu bardzo obszernych naczyń. Płytę możemy montować na równi z blatem lub standardowo na blacie. Płyta subtelnie zaznacza swoją obecność i świetnie wkomponuje się w różnego rodzaju aranżacje.

Po zakończonej pracy urządzenie dyskretnie ukrywa się w płycie, idealnie wtapiając się w otoczenie. Panorama wprowadza do kuchni nieznaną dotąd jakość i zupełnie nowe rozwiązania. Unikalna konstrukcja sprawia, że jest to pierwszy okap typu downdraft umożliwiający swobodny montaż szeregu szuflad (do głębokości 40 cm) bezpośrednio pod płytą grzejną. W ten sposób zyskujemy miejsce do przechowywania, tak cenne w każdej kuchni. Dodatkowo Panorama pozostawia architektom dużą swobodę przy projektowaniu, może być używana jako pochłaniacz lub wyciąg.

W artykule wykorzystano materiały promocyjne dystrybutora.

Wysuwany okap zintegrowany z płytą indukcyjną Panorama dostępny do zobaczenia na ekspozycji w Domo Studio Kuchni Bydgoszcz .

Jeżeli jesteś zainteresowany okapem przyjdź do naszego salonu lub napisz na: