Aranżacja kuchni jest misją naszej firmy. Dlatego angażujemy się nie tylko w wykonanie funkcjonalnych mebli, ale też pomagamy naszym klientom w wyborze wysokiej jakości sprzętu AGD. W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z niemiecką firmą VORWERK, producenta znanego na całym świecie od 1961 roku urządzenia wielofunkcyjnego Thermomix. Poznaj szerokie zastosowanie urządzenia Thermomix i przeczytaj, dlaczego od kilkudziesięciu lat jest najpopularniejszą marką wśród urządzeń wielofunkcyjnych.

Thermomix, czyli co to jest wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne

Thermomix urządzenie wielofunkcyjne z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją, pierwszy model Thermomix powstał już na początku lat sześćdziesiątych i do dzisiaj jest wiodącą marką wśród tego rodzaju sprzętu AGD. Producent, wychodząc naprzeciw zmieniających się potrzebom klientów oraz nowoczesnej technologii ciągle ulepsza, modernizuje i oferuje modele z najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

Przy pomocy jednego urządzenia przygotujesz potrawy z każdej kuchni świata, zrobisz desery i przetwory i różnego rodzaju dodatki i półprodukty. W najnowszym modelu TM6 oprócz podstawowych funkcji takich jak np. gotowanie na parze, ubijanie, miksowanie dodano i ulepszono następujące funkcjonalności:

  • Wysokie temperatury — dzięki tej funkcji możesz w 160 stopniach podpiec i przyrumienić mięso czy skarmelizować cukier.
  • Sous — vide — używając tej funkcji gotowania potraw próżniowo pakowanych, zachowasz wszystkie walory smakowe i zapachowe dania.
  • Wolne gotowanie — ten tryb pozwala uzyskać odpowiednią konsystencję i wyjątkowy smak bez zastanawiania się nad prawidłową temperaturą i odpowiednim czasie gotowania bez ryzyka przypalenia potrawy.
  • Fermentacja — dzięki funkcji fermentacji przygotujesz zdrowe potrawy np. jogurt powstałe podczas to naturalnego procesu, w którym mikroorganizmy i bakterie rozkładają cukry.
  • Zagęszczanie — ta funkcja pozwoli przygotować różnego rodzaju sosy o odpowiedniej konsystencji
  • Gotowanie ryżu — ten program pozwala na ugotowanie ryżu i kasz o odpowiedniej do danego dania konsystencji i twardości ziarna.

Wszystkich funkcji pozwalających na przygotowanie, w najnowszym modelu Thermomix jest kilku daniowego obiadu, dietetycznych potraw oraz różnego rodzaju napojów jest aż 20 a wśród nich tryb: gotowanie jajek, tryb czajnika czy funkcja karmelizacji.

Dlaczego warto kupić Thermomix TM6

Dzięki Thermomix TM6 w jednym urządzeniu i przy niewielkim zaangażowaniu przygotujesz smacznych wiele potraw. Kupując ten nowoczesny sprzęt AGD, nie tylko oszczędzisz czas przy gotowaniu i sprzątaniu, mniejsze w kuchni, ale też odciążysz swoją głowę od myślenia co i jak należy gotować.

Ponadto urządzenie wielofunkcyjne Termomix jest wykonane przez zastosowanie najnowszej technologii z użyciem wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu robot jest niezawodny. Dodatkowo przedstawiciele i konsultanci firmy Vorwerk zbierają informacje i sugestie użytkowników, a technolodzy ulepszają i modernizują to ponadczasowe urządzenie.

Poza dodaniem nowych programów, aby urządzenie jeszcze lepiej spełniało swoją funkcję, w modelu TM6 zostały ulepszone następujące funkcje:

  • Wyświetlacz – Thermomix TM6 wyświetlacz ma nie tylko większe wymiary, ale też jest bardziej intuicyjnych.
  • Waga – nowy model to szybsza i jeszcze dokładniejsza waga, która waży produkty z dokładnością do 1 grama.
  • Mycie – w nowym modelu ulepszony został tryb mycia z wbudowanymi 4 programami: po cieście, uniwersalne, po tłuszczu i karmelu i po przypaleniu.

Jeśli chodzi o akcesoria, to dla jeszczej lepszego użytkowania zostały ulepszona misa i kopystka, a także dodano pokrywkę do koszyczka i dodatkową pokrywę zapobiegającą rozchlapywaniu.

Thermomix TM6 to nie tylko urządzenie wielofunkcyjne, lecz także swego rodzaju kulinarny przewodnik, który krok po kroku pozwala przygotować proste i najbardziej wyszukane potrawy.

Thermomix — przepisy

Podłączając Thermomix TM6 do sieci WiFi, możesz korzystać z Cookidoo®, zintegrowanej z urządzeniem platformy z przepisami zawierającą ponad 40.000 propozycji potraw.

Wśród nich znajdziesz potrawy kuchni z całego świata w tym także przepisy na różnego rodzaju okazje takie jak świąteczne specjały, torty czy potrawy z sezonowych produktów. Ponadto korzystając z Thermomix ,znajdziesz przepisy na zdrowe bezglutenowe, niskobiałkowe, lekkostrawne i inne dietetyczne dania.

Oczywiście do pełnosprawnego działania urządzenia nie jest wymagane podłączenie do internetu, a jedynie do prądu, dlatego możesz zabrać urządzenie na wakacyjny wyjazd. Przepisy na dania znajdziesz w kilku wydanych przez firmę Vorwerk pięknie ilustrowanych książkach kucharskich.

Termomix to także duże grono społeczności zadowolonych klientów, którzy wymieniają się poradami, polecają sobie sprawdzone przepisy, a nawet biorą udział w warsztatach kulinarnych.

Dlaczego warto kupić Thermomix w naszej firmie

Producent Thermomix od samego początku swojej działalności dbając o renomę marki i zadowolenie klientów sprzedaje urządzenie tylko poprzez swoich oficjalnych dystrybutorów.

Sprzedaż urządzenia Thermomix ® innymi kanałami niż sprzedaż bezpośrednia nie jest prowadzona przez Vorwerk Polska dlatego w przypadku zakupu urządzenia od innego przedstawiciela w tym za pośrednictwem platform sprzedażowych lub portali społecznościowych Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp.k.nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z rękojmi za wady fizyczne, lub prawne rzeczy sprzedanej.

Od grudnia 2022 roku Domo Studio Mebli Kuchennych W Bydgoszczy została oficjalnym przedstawicielem firmy Vorwerk, dlatego kontaktując się z nami, kupisz oryginalne pełnowartościowe urządzenie z gwarancją producenta.

Zapraszamy do kontaktu w celu zakupu Thermomix oraz skorzystania z innych naszych ofert.