Projekt kuchni nowoczesnej

Kuchnia nowoczesna – widok ogólny. Płyta Dąb Halifax Naturalny firmy Egger w połączeniu z szarym lakierem matowym. Zastosowano uchwyty krawędziowe firmy Zobal UKW11.

Szuflada okucia BLUM – LEGRABOX

System szuflad TANDEMBOX intivo oferuje nowe, szerokie możliwości planowania i odpowiadają różnym wymaganiom dotyczącym designu mebla.Płynny i komfortowy ruch, wybitna jakość i ładny design są charakterystyczne dla tych systemów szuflad.

SERVO-DRIVE – elektryczne wspomaganie otwierania

Ta technologia ruchu sprawia, że otwieranie mebli i sprzętów staje się niezwykle proste. Wystarczy lekko nacisnąć powierzchnie frontów uchylnych, szuflad i urządzeń chłodniczych, a otworzą się one praktycznie samoczynnie. O ich delikatne i ciche zamykanie dba BLUMOTION.

EXTENDO – wysuwane półki w dowolnej szafce

Jedno z nielicznych rozwiązań, które doczekało się tak dużej ilości rozmaitych zastosowań, w dowolnych miejscach domu.
Półki EXTENDO mogą być z powodzeniem stosowane w wolnych przestrzeniach szafek, jako alternatywa dla tradycyjnych półek lub jako doposażenie wbudowanych już systemów.

OEKO UNIVERSAL

To unikalny system pojemników na odpady który pasuje bezpośrednio do szuflad. Zestaw zawiera pojemnik 40 litrowy oraz dwa mniejsze 6 i 1,2 litra. Jest systemem niezwykle elastycznym, który przystosowuje się do różnych wewnętrznych wielkości szuflad, w tym przypadku w zakresie 512-568 mm (rozpiętość światła szafki), czyli może być zastosowany w szufladzie o typowym module 600 mm jak również nieco węższych oraz na głębokość prowadnic 450 mm. Zastosowana innowacja konstrukcyjna 40 l pojemnika pozwala na zmianę ustawień wysokości kosza, mamy możliwość zwiększenia pojemności pojemnika o dodatkowe 3 litry. Pojemnik ten posiada możliwość zawieszenie dwóch worków, tym samym organizując miejsce na segregację odpadów, a wykończenie pojemnika pierścieniem przytrzymuje worki i uniemożliwia ich zsuwanie się. Mniejszy pojemnik 6 litrowy z przykrywką z przeznaczeniem na odpady organiczne zawieszany jest na samodzielnym mocowaniu i nie powodując uszkodzenia pojemnika głównego. Metalowa pokrywa mocowana do korpusu szafki nad pojemnikami za pomocą profili, pełni dodatkowo funkcję wysuwanej półki (szerokość profilu węższego 1,5 cm, szerokość profilu szerszego 2,5 cm – profile wchodzą w skład systemu). Wymagana wysokość światła szafki to 440 mm lub 470 mm przy zmianie ustawienia wysokości kosza (wymiar od dna szuflady włącznie z zamocowaną pokrywą), jeśli mierzymy światło szafki od dna korpusu, to minimalne światło szafki wówczas powinno wynosić 490 mm lub 520 mm. Istnieje możliwość zastosowania mat antypoślizgowych zabezpieczających dno szuflady ( maty nie wchodzą w skład zestawu- należy dokupić je oddzielnie).