Projekt nowoczesnej kuchni

Fronty lakierowane na wysoki połysk w kolorze białym z elementami z czarnego szkła. Zastosowano w niej uchwyty krawędziowe oraz system bezuchwytowego otwierania górnych szafek Blum Tip On.

kuchnia na wymiar
kuchnia na wymiar

Szafa spiżarniana wyposażona w system szuflad Blum -Tandembox

TANDEMBOX jest nadzwyczajnie wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie.

Szafka wysoka – kosz cargo

Pojemna szafa spiżarniana typu CARGO DISPENSA z koszami ARENA PLUS CLASSIC z białym i jasnoszarym dnem oraz systemem cichego domykania.

kuchnia na wymiar
kuchnia na wymiar

Szafka narożna – wyposażenie Le Mans Peka

RutschStopp białe, jasnoszare lub antracytowe dno półek. Półki mogą być doposażone w hamulce, które zapewniają łagodne wyhamowanie.

Szuflady wewnętrzne okucia Blum -Tandembox

TANDEMBOX jest nadzwyczajnie wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki zintegrowanemu BLUMOTION szuflady zamykają się cicho i delikatnie. Dla większej przejrzystości i porządku w szufladach TANDEMBOX, można je dodatkowo uzupełnić o system podziału wewnętrznego ORGA-LINE.

kuchnia na wymiar

Zlew ceramiczny – BLANCO IDESSA 6S

Ceramika jest materiałem równie wytrzymałym, co higienicznym. Ponadto jest odporna na uderzenia i zarysowania oraz na wysokie temperatury, nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych – nawet przy bezpośrednim nasłonecznieniu. Zlewozmywaki ceramiczne są miłe w dotyku i pięknie się prezentują.