Zobacz pełną ofertę wyprzedaży tej kuchni

Projekt kuchni nowoczesnej

Kuchnia nowoczesna – widok ogólny. Fornir włoski typu fladry lakierowany na wysoki połysk w połączeniu z czarnym szkłem. Zastosowano uchwyty krawędziowe.

Kosz Magic Corner Comfort firmy Peka

Pesaboy kosz uchylny – po otwarciu szafki mamy pełny dostęp do całego kosza, metalowy stelaż montowany jest do dna szafki stalowa pokrywa, mocowana do jednego boku szafki, spełnia funkcję półki, uniwersalny montaż do prawego lub lewego frontu, duży, 35-litrowy pojemnik posiada ząbkowany pierścień, na którym można rozpiąć jeden lub dwa worki na śmieci, mały pojemnik można w trakcie pracy zawiesić na zamkniętym froncie i bezpośrednio do niego wrzucać odpadki organiczne.

Szafka narożna wyposażenie Peka – Magic Corner

Kosz Magic Corner firmy Peka przeznaczony jest do szafek narożnych z frontem na zawiasach. Przy wyciąganiu i odchylaniu przednich koszy, tylne przesuwają się na ich miejsce, tylne kosze można wysunąć na zewnątrz szafki na niezależnych prowadnicach z cichym domykiem, uchwyt z regulowaną wysokością gwarantuje wygodne użytkowanie.

Szuflada okucia Blum – Tandembox Intivo

System szuflad TANDEMBOX intivo oferuje nowe, szerokie możliwości projektowania i różnicowania. W kombinacji z BOXCAP, nakładką w materiale boku, TANDEMBOX intivo zyskuje jednolity, ponadczasowy wygląd.

Szafka wisząca okucia Blum – Aventos HF

Idealny do wysokich szafek górnych, ponieważ uchwyt jest dostępny w każdej pozycji. Przez dwuczęściowy podział frontu, nawet przy bardzo wysokich korpusach wymagana jest tylko mała przestrzeń ponad wieńcem górnym.

Projekt kuchni nowoczesnej

Kuchnia nowoczesna – widok ogólny.

Zobacz pełną ofertę wyprzedaży tej kuchni